Opony
eOpony24.pl - Zacznij sezon razem z nami
Opony STRONA GŁÓWNA Opony CENNIK Opony PROMOCJE Opony MOJE KONTO Opony ZASADY ZAKUPÓW Opony KONTAKT Opony
Opony i felgi
wysyłka Gratis
opony i felgi
100% Satysfakcji
zwrot towaru w ciągu 10 dni
szybka Dostawa
wysyłka kurierem
100% Informacji
o realizacji zamówienia
DZIAŁY
Felgi
Opony
Opony letnie osobowe
Opony letnie dostawcze
Opony letnie terenowe
Opony całoroczne osobowe
Opony całoroczne dostawcze
Opony całoroczne terenowe
Opony zimowe osobowe
Opony zimowe dostawcze
Opony zimowe terenowe
Opony motocyklowe
Opony do quadów
Opony rolnicze
Felgi aluminiowe
AEZ
ALESSIO
ALUTEC
ANTERA
DEZENT
DOTZ
ENZO
MAK
OZ
RONAL
SPARCO
STILAUTO
VALBREM
Felgi terenowe
Felgi stalowe
Oświetlenie dla serwisów
Łańcuchy śnieżne
Akcesoria motocyklowe
Akcesoria do opon
Elektronika
BESTSELLERY
[ Pokaż wszystkie ]
FELGI

Felgi aluminiowe

Dział felgi aluminiowe zwane potocznie alu felgi to szeroki wybór felg dla osób szukajacych produktów ekskluzywnych oraz tych, którzy chcą zmienić wygląd swojego samochodu za rozsądną cenę. Tu możesz zapoznać się z ofertą felg aluminiowych renomowanych producentów.

Felgi aluminiowe AEZ

Felgi AEZ

Felgi aluminiowe marki AEZ charakteryzują się atrakcyjnym wzornictwem, wspaniałą jakością w wyższym segmencie cenowym. Ekskluzywna marka do bardzo wielu pojazdów. Marka AEZ jest obecnie sprzedawana w 95% całego europejskiego rynku felg aluminiowych! Ponadto wspomnieć należy o pomyślnym wejściu na rynki pozaeuropejskie. Przykładem może być Kanada i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Historia sukcesu AEZ w skrócie to: produkty, udoskonalane z upodobaniem do najmniejszych szczegółów, wytwarzane z dążeniem do perfekcji oraz sprzedawane z ogromnym entuzjazmem.

Felgi aluminiowe ALESSIO

Felgi Alessio

Felgi aluminiowe ALUTEC

Felgi aluminiowe ANTERA

Felgi Antera

Felgi aluminiowe ANTERA to ekskluzywne, najwyższej jakości obręcze kół dla klienta szczególnie wymagającego. Antera jest firmą przodującą w kreowaniu wzornictwa felg na światowych rynkach. Oferta obejmuje samochody osobowe i terenowe w klasie wyższej.

Felgi aluminiowe DEZENT

Felgi DEZENT

Felgi aluminiowe marki DEZENT wyróżniają się ogromną różnorodnością modeli. Są one stosowane w szerokim zakresie pojazdów i oferowane w wysoce atrakcyjnych cenach.

Felgi aluminiowe DOTZ

Felgi DOTZ

Felgi aluminiowe DOTZ są ofertą skierowaną do ludzi młodych oraz entuzjastów sportów motorowych.

Felgi aluminiowe ENZO

Felgi ENZO

Felgi aluminiowe marki ENZO są propozycją dla ludzi szukających solidnych felg za rozsądną cenę.

Felgi aluminiowe MAK

Felgi aluminiowe OZ

Felgi OZ

Od ponad 10 lat obecne są na rynku polskim towary włoskiej firmy O-Z RACING figurujące w oficjalnej nomenklaturze pod hasłem kół tarczowych ze stopów lekkich, powszechnie zaś określane mianem obręczy samochodowych czy alufelg.

Mimo, iż firma O-Z pod względem wielkości produkcji nie należy do potentatów światowych, niewątpliwie dominuje w świecie sportów samochodowych z racji najwyższej jakości swoich wyrobów. Na kołach O-Z ścigają się bolidy FORMUŁY 1, czy samochody startujące w rajdowych mistrzostwach świata. Program sportowy Firmy O-Z jest odzwierciedleniem zaufania jakie pokłada się w ich wyrobach, a rezultatem tego są rozliczne tytuły.

Oferta O-Z RACING jest bardzo szeroka również w sferze zastosowań jej wyrobów do samochodów seryjnych. Produkowane są zarówno koła jednoelementowe jak i składane, dwu- i trzyczęściowe. Występują jako tzw. koła aluminiowe lub magnezowe, ze znaczną, kilkuprocentową domieszką magnezu, zmieniającą w istotny sposób własności wytrzymałościowe koła. Te ostatnie proponowane są przede wszystkim do samochodów rajdowych i wyścigowych.

Felgi aluminiowe RONAL

Felgi RONAL

Felgi aluminiowe RONAL to felgi słynnego koncernu, który należy do światowych pionierów na rynku felg aluminiowych. Za stałym wzrostem kryje się współpraca z klientem, ciągłe innowacje i bezkompromisowa jakość.
Ścisła współpraca z klientami powoduje stałą obecność RONALA na rynku, co umożliwia wczesne wyczucie nowych trendów i życzeń klientów.

Felgi aluminiowe SPARCO

Felgi aluminiowe STILAUTO

Felgi Stilauto

Solidność i doskonała jakość to cechy STILAUTO. Wykorzystując zmysł włoskich projektantów firma oferuje ciekawe, agresywne wzory a zastosowanie specjalnej techniki lakierowania – superlook – podkreśla indywidualny charakter oferty. Stilauto oferuje felgi do samochodów osobowych jak i terenowych.

Felgi aluminiowe VALBREM

Felgi Valbrem

Valbrem to włoska marka o uznanej pozycji i jakości, potwierdzonej m.in. certyfikatami TUV, ISO9001. Wyrafinowane wzornictwo i elegancja to wyrózniające ją cechy.

INFORMACJE
Sposoby płatności za opony
Ceny brutto !
Dostawa gratis !
[ więcej... ]
Sprzedaż ratalna
Rozmowa z dr Holgerem Lange, kierującym pracami badawczymi nad rozwojem opon w koncernie Continental... Opony klasy „M+S” montowane fabrycznie w samochodach klasy SUV mają bardzo ograniczoną charakterystykę zimową.
Zimą panują specyficzne warunki jazdy. Dla opony zima zaczyna się przy 7°C. Poniżej tej temperatury, guma opony letniej twardnieje do takiego stopnia, że traci swoją skuteczność.
Promocje - opisy.
Opony motocyklowe - skróty w oznaczeniach.
Programy assistance.
Opony - skróty w oznaczeniach, indeksy prędkości i nośności.
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ

POLECAJĄ NAS

eOpony24.pl w KatalOK

Strona główna - Cennik - Promocje - Moje konto - Zasady zakupów - Kontakt
Oprogramowanie sklepu: test
system H@ndel
firmy Triger
Grafika serwisu:
SUPREMO
Valid XHTML 1.0 Transitional
Opony - Opony letnie - Opony zimowe - Opony dostawcze - Opony terenowe - Opony motocyklowe - Felgi aluminiowe - Felgi stalowe
Copyright © 2003-2018 opony 4x4 All rights reserved.
Felgi