Opony
eOpony24.pl - Zacznij sezon razem z nami
Opony STRONA GŁÓWNA Opony CENNIK Opony PROMOCJE Opony MOJE KONTO Opony ZASADY ZAKUPÓW Opony KONTAKT Opony
Opony i felgi
wysyłka Gratis
opony i felgi
100% Satysfakcji
zwrot towaru w ciągu 10 dni
szybka Dostawa
wysyłka kurierem
100% Informacji
o realizacji zamówienia
DZIAŁY
Felgi
Opony
Opony letnie osobowe
Opony letnie dostawcze
Opony letnie terenowe
Opony całoroczne osobowe
Opony całoroczne dostawcze
Opony całoroczne terenowe
Opony zimowe osobowe
Opony zimowe dostawcze
Opony zimowe terenowe
Opony motocyklowe
Opony do quadów
Opony rolnicze
Felgi aluminiowe
Felgi terenowe
Felgi stalowe
Oświetlenie dla serwisów
Łańcuchy śnieżne
Akcesoria motocyklowe
Akcesoria do opon
Elektronika
BESTSELLERY
[ Pokaż wszystkie ]
Artykuł

Warunki gwarancji felg Mak i Aluteca)    By właściwie dobrać  felgi  do samochodu , dobór  felg i zestawu montażowego musi być zgodny z katalogiem aplikacyjnym. W szczególności wymagania i instrukcje zawarte tu muszą być obligatoryjnie stosowane. Niezgodności oraz nie przestrzeganie skutkują wyłączeniem gwarancji
b)    Przed montażem felg aluminiowych , należy dokładnie oczyścić punkty montażowe pojazdu ( piastę, śruby, powierzchnie kontaktowe) z kurzu i brudu. Co więcej, sprawdzenie że nie ma zanieczyszczeń na powierzchni kontaktowej felg (śruby mocujące tarczy hamulcowej, pierścienie, itp.) zapewnia równomierne łączenie felgi aluminiowej. Używanie reduktorów tarcia  na powierzchnie kontaktujące się z felgami nie jest dozwolone. Otwory montażowe nie mogą być uszkodzone podczas przykręcania śrub/nakrętek. Felgi należy montować wyłącznie z zestawami montażowymi podanymi w katalogu aplikacyjnym. Felgi aluminiowe mogą być dokręcane tylko przy pomocy klucza dynamometrycznego. W przypadku używania klucza udarowego bardzo ważne jest by dokręcać śrubę/nakrętkę na  ¾ długości.; dopiero dalej mogą być dokręcane kluczem udarowym. Po 50 – 100 km śruby/nakrętki muszą być ponownie dokręcane. Niewłaściwe dopasowanie i użytkowanie skutkuje wyłączeniem z gwarancji.
c)    Felgi aluminiowe muszą być czyszczone regularnie, w szczególności sól drogowa i zanieczyszczenia z hamulców muszą być usuwane. Należy je czyścić w odstępach około 2 tygodni. Nie można używać agresywnych płynów myjących. (np. detergenty na bazie kwasów, alkoholu, lub acetonu).
Zaniedbania w myciu felga mogą prowadzić do uszkodzeń. Nie mycie lub niewłaściwe mycie felg powoduje wyłączenie z gwarancji.
d)    Drobne uszkodzenia spowodowane przez odłamki drogowe , małe kamyki bądź tym podobne muszą być natychmiast reperowane za pomocą lakieru czyszczącego. Jeśli takie uszkodzenia nie są natychmiast reperowane pod powierzchnią zaczyna się rozwijać korozja. Uszkodzenia spowodowane brakiem reperacji są wyłączone z gwarancji.
e)    Gwarancja na felgi aluminiowe jest wyłączona jeżeli reklamacja jest złożona na defekty w lakierze lub niemożność wyważenia felgi, które to było spowodowane wypadkiem, uderzeniem w krawężnik , najazdem na przedmioty twarde lub tym podobne. Jeśli felgi są malowane lub przemalowywane  przez strony trzecie gwarancja traci swoją ważność.
f)    Gwarancja na felgi obowiązuje przez 24 m-ce od daty zakupu.

INFORMACJE
Sposoby płatności za opony
Ceny brutto !
Dostawa gratis !
[ więcej... ]
Sprzedaż ratalna
Rozmowa z dr Holgerem Lange, kierującym pracami badawczymi nad rozwojem opon w koncernie Continental... Opony klasy „M+S” montowane fabrycznie w samochodach klasy SUV mają bardzo ograniczoną charakterystykę zimową.
Zimą panują specyficzne warunki jazdy. Dla opony zima zaczyna się przy 7°C. Poniżej tej temperatury, guma opony letniej twardnieje do takiego stopnia, że traci swoją skuteczność.
Promocje - opisy.
Opony motocyklowe - skróty w oznaczeniach.
Programy assistance.
Opony - skróty w oznaczeniach, indeksy prędkości i nośności.
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ

POLECAJĄ NAS

eOpony24.pl w KatalOK

Strona główna - Cennik - Promocje - Moje konto - Zasady zakupów - Kontakt
Oprogramowanie sklepu: test
system H@ndel
firmy Triger
Grafika serwisu:
SUPREMO
Valid XHTML 1.0 Transitional
Opony - Opony letnie - Opony zimowe - Opony dostawcze - Opony terenowe - Opony motocyklowe - Felgi aluminiowe - Felgi stalowe
Copyright © 2003-2018 opony stomil All rights reserved.
Felgi